Сайт міста Бурштина
|   Головна   |   Путівник   |   Історія   |   Міська рада   |   Фотоальбом   |   Фірми   |   Контакти   |  
Гість [Вхід] [Реєстрація]
   
   
 
Меню сайту
- Новини Бурштина
- Новини Івано-Франківська
- Новини Коломиї
- Новини Рогатина
- Новини Верховини
- Прогноз погоди
- Про місто Бурштин
- Дошка оголошень
- Цікаві сайти

Наші партнери

Телекомпанія РАІ

Телекомпанія РАІ


Цікаві сайти
Сайт міста Рогатина СПД Павлів і Ко.
село Тростянець  

Наша кнопка:

Сайт міста Бурштина


 
Назад Назад 29 грудня 2019 р.
Оновлений Бурштин вражає: як працює АМЕР (Версії)

Оновлений Бурштин вражає: як працює АМЕР (Версії)

Вони змінюють життя на краще. Олександра з однодумцями працюють над тим, щоб жити в рідному Бурштині ставало комфортніше. Вони об’єднують зусилля громадських активістів, міської влади та бізнесу. І спільно втілюють соціально значущі проекти, пишуть Версії з посиланням на Сьогодні.

Вона фанат – своєї справи. Думки про те, як зробити рідне місто кращим, не полишають Олександру ні в будні, ні у вихідні.

“Кожен день тут з’являється щось нове, якісь нові проекти з різних областей”, – каже Олександра Шаган, голова правління Агентства місцевого економічного розвитку Бурштина.

Вона керує Агентством місцевого економічного розвитку в Бурштині. Разом з колегами залучає інвестиції і втілює соціальні ініціативи.

“Агентство є тим комунікатором між місцевою владою, приватним бізнесом і грантодавцями, за допомогою якого акумулюються кошти і потім перетворюються в хороші соціально-значущі проекти для міста”, – зазначає дівчина.

Один з таких проектів – Центр громадської активності. Це вільний простір для творчості, семінарів, тренінгів. Напередодні Нового року тут проводять майстер-клас зі створення новорічної іграшки.

“У магазині це нецікаво – просто купив і все. Краще зробити своїми руками, ніж купувати за гроші “, – зазначає Ігор Панянський, учасник майстер-класу.

Силами Агентства облаштована центральна площа міста з зручною інфраструктурою, розробляється рекреаційна зона навколо Бурштинського водосховища.

“Основні інвестиції це кошти компанії ДТЕК, яка щорічно вкладає в розвиток міста близько 5 мільйонів гривень. Але разом з тим, до мільйона ми ще залучаємо щорічно інвестицій з різних джерел “, – каже Олександра Шаган.

Компанія ДТЕК співпрацює з Агентствами місцевого економічного розвитку, які були створені в дев’яти містах на території діяльності компанії. Спільно реалізували вже понад 1200 соціально-значущих проектів.

“Ми зацікавлені в тому, щоб регіони, де знаходяться наші підприємства, розвивалися. Завдання Агентств місцевого економічного розвитку – залучати інвестиції в регіони, реалізовувати соціальні проекти і підвищувати соціальну активність жителів “, – каже Віктор Зінченко, виконуючий обов’язки директора з комунікацій ДТЕК Енерго.

Бурштин – місто мальовничих пейзажів. Для місцевих і туристів Агентство розробило спеціальний веломаршрут. Тут є місце для відпочинку і навіть пункт спостереження за птахами.

Можна побачити, де можна зупинитися і пообідати, де просто місця для відпочинку такі, як лавки. А де є цікаві пам’ятки, які можна спостерігати, подорожуючи маршрутом. Важливе питання для невеликого містечка – вуличне освітлення.

“Зараз стало все дуже яскраво, в перший день, коли освітлення було запущено, я не впізнав свою ось цю вулицю, по якій я щодня ходжу на роботу, гуляти”, – зазначає Богдан Білоус, житель Бурштина.

Завдяки співпраці Агентства, інвесторів, міської влади та громадських активістів уже освітлено п’ять вулиць і центральна площа.

“Проект” Безпечне місто “, де ми повністю висвітлили основні переходи нашої загальнодержавної дороги, це вісім переходів, це співфінансування ДТЕК і міської ради Бурштина. Фактично проект на понад півтора мільйона гривень “, – зазначає Роксолана Джура, мер Бурштина.

Бурштин стає більш сучасним і розвиненим. Змінити місто на краще можна своїми руками, головне проявити ініціативу.

Детальніше читайте тут: Оновлений Бурштин вражає: як працює АМЕР (Версії)

Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
  © 2020 Сайт міста Бурштина
Створення сайту: LesHOST