Сайт міста Бурштина
|   Головна   |   Путівник   |   Історія   |   Міська рада   |   Фотоальбом   |   Фірми   |   Контакти   |  
Гість [Вхід] [Реєстрація]
   
   
 
Меню сайту
- Новини Бурштина
- Новини Івано-Франківська
- Новини Коломиї
- Новини Рогатина
- Новини Верховини
- Прогноз погоди
- Про місто Бурштин
- Дошка оголошень
- Цікаві сайти

Наші партнери

Телекомпанія РАІ

Телекомпанія РАІ


Цікаві сайти
Сайт міста Рогатина СПД Павлів і Ко.
село Тростянець  

Наша кнопка:

Сайт міста Бурштина


 
Назад Назад 13 квітня 2019 р.
Бурштинська міська рада посіла друге місце в дослідженні прозорості міських рад (Версії)

Бурштинська міська рада посіла друге місце в дослідженні прозорості міських рад (Версії)

Представники всеукраїнської Коаліції “Прозорі ради” презентували результати громадського контролю прозорості роботи Бурштинської міської ради, повідомляє видання Версії.

Серед 16-ти місцевих рад Івано-Франківської, Полтавської, Рівненської та Чернігівської областей, Бурштинська міська рада посіла друге місце із показником 72,6 %. Водночас, якщо розподілити рейтинг на обласні та міські ради, то поміж міських рад Бурштинська займає перше місце.

В Івано-Франківській області Коаліція досліджувала роботу Коломийської, Бурштинської, Івано-Франківської міських рад та Івано-Франківської обласної ради. Зокрема, експерти проаналізували рівень імплементації місцевими радами інструментів громадського контролю та участі громадян в процесі прийняття рішень. Загалом, чи закріплені вони в нормативно-правових актах рад, як виконуються на практиці та наскільки зручні у користуванні.

“У своїх рекомендаціях ми пропонуємо керівництву, апарату та депутатам Бурштинської міської ради доопрацювати закріплений в нормативно-правових актах механізм запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в раді, належним чином закріпити порядок оприлюднення рішень виконавчого комітету ради, запровадити практику оприлюднення протоколів, висновків та рекомендацій депутатських комісій та закріпити механізм їх оприлюднення у нормативних актах ради”, – ділиться представник коаліції в Івано-Франківській області, юрист Ольга Ничай.

Також представники коаліції рекомендують запровадити практику публікації на офіційному сайті ради інформації про порядок подачі мешканцями місцевих ініціатив, пропонують визначити порядок оприлюднення звітів депутатів та запровадити практику анонсування на сайті ради дати, місця і час звітування депутатів перед виборцями на відкритих зустрічах.

“Приємно, що поміж міських рад саме рада з Прикарпаття зайняла перше місце. Але це не значить, що робота на цьому завершена. Повторний аналіз інструментів громадського контролю буде здійснено Коаліцією у жовтні 2019 року. Сподіваємось, що всі наші пропозиції будуть враховані і Бурштинська міська рада залишатиметься у лідерах нашого рейтингу прозорості”, – підсумовує Ольга Ничай.

Додамо, що всеукраїнська Коаліція “Прозорі Ради” була створена у 2015 році з метою підвищення прозорості місцевих рад в України, що сприятиме зменшенню корупційних ризиків в їх роботі та забезпечить реалізацію права громадян на контроль влади.

Протягом 2015-2017 років Коаліція “Прозорі Ради” охопила своєю діяльністю 76 органів місцевого самоврядування у Вінницькій, Закарпатській, Запорізькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Одеській, Хмельницькій, Рівненській, Тернопільській, Черкаській, та Чернігівській областях. За цей час Коаліції “Прозорі Ради” вдалося підвищити середній рівень імплементації місцевими радами інструментів громадського контролю та участі громадян в процесі прийняття рішень з 12% до 76%.

Детальніше читайте тут: Бурштинська міська рада посіла друге місце в дослідженні прозорості міських рад (Версії)

Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
  © 2019 Сайт міста Бурштина
Створення сайту: LesHOST