Сайт міста Бурштина
|   Головна   |   Путівник   |   Історія   |   Міська рада   |   Фотоальбом   |   Фірми   |   Контакти   |  
Гість [Вхід] [Реєстрація]
   
   
 
Меню сайту
- Новини Бурштина
- Новини Івано-Франківська
- Новини Коломиї
- Новини Рогатина
- Новини Верховини
- Про місто Бурштин
- Дошка оголошень
- Цікаві сайти

Наші партнери

Телекомпанія РАІ

Телекомпанія РАІ


Цікаві сайти
Сайт міста Рогатина СПД Павлів і Ко.
село Тростянець  

Наша кнопка:

Сайт міста Бурштина


 
Назад Назад 02 березня 2017 р.
Уряд обіцяє завершити рекострууцію 10-го блоку на Бурштинській ТЕС

Уряд обіцяє завершити рекострууцію 10-го блоку на Бурштинській ТЕС

На засіданні Уряду 1 березня схвалено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2004 р. № 648»

У рамках взятих Україною зобов’язань згідно з Договором про створення Енергетичного Співтовариства всі великі спалювальні установки повинні відповідати вимогам Директиви 2001/80/EC про обмеження викидів деяких забруднюючих речовин в повітря, пише Фіртка з посиланням на прес-службу Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Метою проекту розпорядження Кабінету Міністрів України є актуалізація Плану реконструкції для можливості подальшої реалізації проектів, які необхідно завершити за рахунок механізму нарахування інвестиційної складової, до початку дії нової моделі ринку.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України передбачено нову редакцію Плану реконструкції енергоблоків.

Розділом ІІ розпорядження передбачено завершення реалізації пілотного проекту з будівництва сіркоочисної установки на енергоблоці № 2 Трипільської ТЕС, та будівництво сіркоочисної установки на енергоблоці № 1 Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго».

Також розпорядження дозволить завершити реалізацію проектів реконструкції енергоблоків: № 1 Трипільської ТЕС, № 1 Зміївської ТЕС, № 1 Криворізької ТЕС, № 6 та № 7 Слов’янської ТЕС, № 10 Бурштинської ТЕС.

Реалізація проектів дозволить збільшити період експлуатації енергоблоків на 15-20 років, підвищити їх ефективність на 6-10%; а також забезпечити відповідність функціонування енергоблоків теплових електростанцій вимогам Європейської мережі системних операторів передачі (ENTSO-E).

Детальніше читайте тут: Уряд обіцяє завершити рекострууцію 10-го блоку на Бурштинській ТЕС

Коментарі
Іван
Іван 15.01.2018

Брехня злодії

Ім'я  
Текст
 
 
  © 2020 Сайт міста Бурштина
Створення сайту: LesHOST