Сайт міста Бурштина
|   Головна   |   Путівник   |   Історія   |   Міська рада   |   Фотоальбом   |   Фірми   |   Контакти   |  
Гість [Вхід] [Реєстрація]
   
   
 
Меню сайту
- Новини Бурштина
- Новини Івано-Франківська
- Новини Коломиї
- Новини Рогатина
- Новини Верховини
- Про місто Бурштин
- Дошка оголошень
- Цікаві сайти

Наші партнери

Телекомпанія РАІ

Телекомпанія РАІ


Цікаві сайти
Сайт міста Рогатина СПД Павлів і Ко.
село Тростянець  

Наша кнопка:

Сайт міста Бурштина


 
Назад Назад 07 вересня 2017 р.
В Бурштині може з'явитися завод “Leoni AG”. Переговори пройшли успішно (відео)

В Бурштині може з'явитися завод “Leoni AG”. Переговори пройшли успішно (відео)

Бурштинська міська рада активно працює над залученням інвесторів, які б заповнили територію індустріального парку, землю під який було виділено ще кілька років тому. Нещодавно відбулися перемовини з представниками німецької компанії “Leoni AG” щодо перпектив спорудження у місті заводу, аналогічного тим, які вже працюють у Львівській області, а також у Коломиї та Стрию.

Це дало б змогу забезпечити значну частину жителів міста і довколишніх районів робочими місцями і стало би суттєвим джерелом наповнення міського бюджету. Як повідомила журналістам ТРК "РАІ" міський голова Роксолана Джура, перший етап переговорів пройшов успішно і остаточну відповідь від німецької сторони очікують отримати уже в другій половині цього місяця.

У ході зустрічі представники німецької компанії наголосили, що західний регіон розглядається як один із перспективних майданчиків будівництва нового заводу: по-перше, це безпековий фактор, більша віддаленість від східних кордонів, по-друге, це логістична наближеність до ринків Європейського Союзу.

Автомобільна промисловість є головним клієнтом, для якого “Leoni AG” розробляє і виготовляє високоякісну продукцію — комплексні бортові системи з інтегрованою електронікою.

Одна із головних вимог: це достатня кількість кваліфікованих працівників, які б мали змогу доїжджати на роботу. Обговорено рівень заробітної плати, пакет соціальних умов та гарантій для працівників заводу.

Більше деталей у сюжеті ТРК "РАІ".

Детальніше читайте тут: В Бурштині може з'явитися завод “Leoni AG”. Переговори пройшли успішно (відео)

Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
  © 2020 Сайт міста Бурштина
Створення сайту: LesHOST