Сайт міста Бурштина
|   Головна   |   Путівник   |   Історія   |   Міська рада   |   Фотоальбом   |   Фірми   |   Контакти   |  
Гість [Вхід] [Реєстрація]
   
   
 
Меню сайту
- Новини Бурштина
- Новини Івано-Франківська
- Новини Коломиї
- Новини Рогатина
- Новини Верховини
- Прогноз погоди
- Про місто Бурштин
- Дошка оголошень
- Цікаві сайти

Наші партнери

Телекомпанія РАІ

Телекомпанія РАІ


Цікаві сайти
Сайт міста Рогатина СПД Павлів і Ко.
село Тростянець  

Наша кнопка:

Сайт міста Бурштина


 
Назад Назад 18 вересня 2017 р.
У Бурштині відбулося святкування 463-ої річниці із дня заснування міста

У Бурштині відбулося святкування 463-ої річниці із дня заснування міста

У Бурштині впродовж двох днів, 16 та 17 вересня, відбувалося святкування 463-ої річниці із дня заснування міста. Саме до цієї знакової події у центрі міста встановили чудовий арт-об’єкт «Я люблю Бурштин», біля котрого увесь день фотографуються як дорослі, так і діти, інформує Галицький Кореспондент.
Така ініціатива реалізована завдяки конкурсу міні-ґрантів енергетичної компанії ДТЕК «Громада своїми руками», котрий працює в Бурштині та Галицькому районі вже багато років. Задум щодо встановлення такого арт-об’єкту виник давно, пригадує автор ідеї пані Світлана Видай. Власних коштів на це не вистачило, тож почувши про конкурс міні-ґрантів «Громада своїми руками» і знайшовши однодумців, командою подалися на міні-ґрант. Стали одними з переможців, вигравши 44 тис. грн, а нині можна побачити результат. Але все ж першочерговим було бажання долучитися до розвитку міста, зробити його кращим, ділиться відчуттями жінка.


Директор реабілітаційного центру для дітей та молоді «Довір’я» Марія Оршуляк розповіла про власний досвід участі у проекті «Громада своїми руками». Вона розробила проект «сенсорна кімната», відтак невдовзі у реабілітаційному центрі з’явиться місце для соціально-психологічної реабілітації не лише для підопічних закладу, а й для дітей, які постраждали від насильства у сім’ї чи на вулиці.

Вартість такого проекту 23 тисячі гривень. Попри це, Бурштинська ТЕС допомагає центру і в багатьох інших потребах – це і значна фінансова підтримка, і волонтерська допомога від працівників електростанції, а також можливість відвідати невідомі дітям місця, поїхати на відпочинок чи оздоровлення до баз відпочинку, що належать Бурштинській ТЕС.

Усвідомлюючи необхідність розвитку територій де працюють її підприємства, компанія ДТЕК шість років тому ініціювала масштабний проект «Громада своїми руками», який передбачає залучення активних жителів до розвитку тих територій, на яких вони проживають. Проект цей має гарні перспективи, а до його реалізації щороку долучається все більше людей. Цьогоріч для проведення конкурсу у Бурштині виділено 414 тисяч гривень, а загалом на проект «Громада своїми руками» і проекти соціальної відповідальності ДТЕК за п’ять останніх років компанією витрачено понад 30 млн. грн.

«За такими проектами майбутнє, адже вони дають можливість жителям брати на себе відповідальність і формувати правильне, свідоме відношення до території, на якій живемо», – наголосив виконуючий обов’язки директора ДТЕК Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що у 2017 році жителі Бурштина подали до конкурсу «Громада своїми руками» 45 проектів, 10 з яких перемогли та будуть реалізовані до кінця року, загальна вартість їх 414 тис. грн. Крім того, у 2017 році місто Бурштин стало однією із 15 пілотних територій, де буде реалізовано ідею активних мешканців на 200 тис. грн – переможцем обрано проект «Меморіал героїв в місті Бурштин».

Ініціативні мешканці Галицького району подали на конкурс 23 проекти, 16 з яких отримали перемогу та будуть реалізовані на загальну суму 630 тис. грн.

Детальніше читайте тут: У Бурштині відбулося святкування 463-ої річниці із дня заснування міста

Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
  © 2019 Сайт міста Бурштина
Створення сайту: LesHOST