Сайт міста Бурштина
|   Головна   |   Путівник   |   Історія   |   Міська рада   |   Фотоальбом   |   Фірми   |   Контакти   |  
Гість [Вхід] [Реєстрація]
   
   
 
Меню сайту
- Новини Бурштина
- Новини Івано-Франківська
- Новини Коломиї
- Новини Рогатина
- Новини Верховини
- Прогноз погоди
- Про місто Бурштин
- Дошка оголошень
- Цікаві сайти

Наші партнери

Телекомпанія РАІ

Телекомпанія РАІ


Цікаві сайти
Сайт міста Рогатина СПД Павлів і Ко.
село Тростянець  

Наша кнопка:

Сайт міста Бурштина


 
Назад Назад 12 березня 2018 р.
Leoni збудує ще один завод на Прикарпатті

Leoni збудує ще один завод на Прикарпатті

На території індустріального парку у Бурштині компанія Leoni AG бере під новий завод 12 гектарів.

"На території частини індустріального парку Бурштина – виїзд з Бурштина перед Насташином справа. 12 гектарів потребує ЛЕОНІ, а 24 га чекає на інших інвесторів", – повідомила у мережі про місце розташукання майбутнього заводу мер Бурштина Роксолана Джура.

Раніше Роксолана Джура в одному з коментарів у групі "Типовий Бурштин" написала, що менеджери компанії Leonі AG офіційно підтвердили інформацію про їх зупинку і будівництво заводу у Бурштині.

"Через тиждень у місто приїде менеджер по персоналу для відкриття офісу в місті. В коментарях, пресі та телебаченні буде повідомлено про дату відкриття офісу і його розміщення", – цитуєміську голову Володимир Литвинов.

Роксолана Джура додала, що до літа 2019 року спорудження заводу мають завершити і розпочнуть його оснащення – планують завозити обладнання. Виготовлятимуть кабельно-провідникову продукцію для авто.

Раніше повідомлялося, що німецька компанія Leoni AG хоче спорудити у Бурштині завод та взяти на роботу 3500 працівників.

"З'явиться пропозиція роботи, і це дуже чудово. Але щоб потім не розчаровуватись, спробуйте наперед отримувати реальну інформацію. Переважна більшість робочих місць на заводі монтер кабельного виробництва. І в Коломиї на таку посаду приймають з зарплатою 6000. До оподаткування. На руки це вже 4750. І там справді потрібно буде стояти.

Тобто цукру не буде. Але що справді прекрасно, буде конкуренція. І хоча б якась перспектива на збільшення зарплати в регіоні", – коментують коломияни.

З представниками Leoni міська влада Бурштина вперше сіла за стіл переговорів 30 серпня 2017 року.

"Була широка зустріч. На ній були присутні-міський голова та його заступники, юрист, земельний відділ, представники міської ради, депутат облради та на той час в. о. директора ТЕС Шмигаль Д. А. Зустріч була плідна і конструктивна. Представники компанії тоді взяли паузу для вивчення території та її інфраструктури. Наш апарат в свою чергу працював над тим, щоб створити всі умови для залучення інвестора. Протягом вересня – листопада велися зустрічі на всіх рівнях державної влади (Кабмін, Адміністрація Президента, керівництво ОДА).

25 лютого до нас приїхали менеджери компанії і повідомили про рішення вищої ради керівництва зупинитися у Бурштині – добра логістика, достатній людський ресурс і погодження з державною владою, в тому числі – обласною. Землю ми просто так, звичайно, не виділимо, тому представники ЛЕОНІ протягом останніх 2 тижнів приїжджали у наші відділи (земельний та юридичний) і у вівторок 6.03 офіційно задекларували, що готові пройти усю законодавчу процедуру (сесії міської ради, детальне планування території, аукціон, громадські слухання та все інше)", – розповіла деталі угоди міський голова.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко взяв участь у врочистому запуску нового заводу компанії Leoni AG у Коломиї.

В Україні "Leoni AG" працює у Львівській області з 2003 року – завод було збудовано за рекордно короткий час 11 місяців. Також компанія збудувала заводи у Коломиї та Стрию.

Як писав КУРС, у Бурштині концепція індустріального парку затверджена у жовтні 2014 року. Роботу над його створенням міська рада розпочала разом з Агенцією місцевого економічного розвитку ДТЕК. Індустріальний парк планували створити на площі 37 га. У стратегії розвитку Бурштина на 2016-2020 роки передбачено найближчим часом підведення до ділянки, на якій планують індустріальний парк, інженерних мереж. Виготовлено проект землеустрою ділянки та подано доопрацьовані матеріали до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для внесення індустріального парку "Бурштин" до реєстру індустріальних промислових парків.

Детальніше читайте тут: Leoni збудує ще один завод на Прикарпатті

Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
  © 2019 Сайт міста Бурштина
Створення сайту: LesHOST