Сайт міста Бурштина
|   Головна   |   Путівник   |   Історія   |   Міська рада   |   Фотоальбом   |   Фірми   |   Контакти   |  
Гість [Вхід] [Реєстрація]
   
   
 
Меню сайту
- Новини Бурштина
- Новини Івано-Франківська
- Новини Коломиї
- Новини Рогатина
- Новини Верховини
- Прогноз погоди
- Про місто Бурштин
- Дошка оголошень
- Цікаві сайти

Наші партнери

Телекомпанія РАІ

Телекомпанія РАІ


Цікаві сайти
Сайт міста Рогатина СПД Павлів і Ко.
село Тростянець  

Наша кнопка:

Сайт міста Бурштина


 
Назад Назад 26 грудня 2017 р.
У Бурштині покупців супермаркету змушують класти особисті речі в сміттєві пакети

У Бурштині покупців супермаркету змушують класти особисті речі в сміттєві пакети

Про це повідомляють мешканці Бурштина в мережі.

Зокрема, Іванка Заліська пише, що терпить багато незручностей, які створює супермаркет “Гулівер”, але нововведення з сміттєвими пакетами – це вже занадто.

“Нехай, ви не пускаєте в торговий зал покупців з дитячими візочками, нехай ви не даєте людям ікру в руки, бо охоронець несе її на касу, але ось це – вже занадто!
Для тих, хто не в курсі, адміністрація #Гулівер зобов’язала свій персонал одягати мусорні пакети на особисті речі (сумочки, рюкзаки) покупців і заліплювати їх цінниками. Як на мене, то це не заходи убезпечення від крадіжок, а приниження своїх працівників і покупців!

Чому б не створити хороші умови праці та найняти надійну охорону?! Я особисто була свідком того, як із торгового залу через вхід/турнікет виходили два “рускоговорящих” чоловіки, які несли у руках по дві пляшки пива та ще й гучно сміялись з того, що їх ніхто не спиняє. Коли я спитала касирів, де охорона, то вони відповіли, що пішла на обід. З таким відношенням до роботи ніякі сміттєві пакети не допоможуть”, – пише жінка.

Її підтримали і інші мешканці Бурштина. Наприклад, Микола Полозяк додає, що потім ці сміттєві пакети покупці мусять нести додому, бо біля каси немає смітника, щоб їх викинути. Також люди кепкують з такого нововведення і запитують, що робити, якщо в сумочці задзвонить телефон. “Це смішно! І якось навіть принизливо… Думаю, надовго їх не стане. Якщо буде багато відвідувачів, то такими діями вони просто створять затор, бо дійсно кожна жіночка з сумочкою ходить). А якщо у мене мобільний дзвонить і мені терміново потрібно дістати телефон? Або гаманець, щоб переконатись скільки в ньому грошей і т.д. Залишається купа запитань до такого ноу-хау”, – зазначає Ірина Сас.

Власниця “Гуліверу” Тетяна Сенчина розповіла “Галицькому кореспонденту”, що до такого вдалися через те, що покупці не хочуть залишати сумки в камерах схову.

“Таке роблять у Львові та за кордоном. Ми взяли звідти цей приклад і пропонуємо покупцям чистий кульок, щоб вони його опломбували, скупилися, взяли возик чи корзину. Це звичайні нові і чисті пакети. Ми пропонуємо це здебільшого тим людям, які мають не маленькі дамські сумочки, а великі пакети, в яких уже є товари, куплені на ринку чи в інших магазинах. Є такі великі дамські сумочки, в які можна поставити і хліб, і молоко. Ми ведемо роз’яснювальну роботу. Зараз дуже багато крадіжок. Ми не можемо собі дати ради з цим. Тому пішли на такий крок. Хоча кульок також коштує приблизно 30 -50 копійок, і нам це також щось коштує”, – пояснила Тетяна Сенчина.

Детальніше читайте тут: У Бурштині покупців супермаркету змушують класти особисті речі в сміттєві пакети

Коментарі
для ханиґ
для ханиґ 27.12.2017

,,Хоча кульок також коштує приблизно 30 -50 копійок, і нам це також щось коштує”, – пояснила Тетяна Сенчина,, Та то НАМ тото вартує, бо ж воно заклкадено в ціну всього того, що продається. І той пакет обходиться нам далеко не в 50 копійок!!!

Ім'я  
Текст
 
 
  © 2020 Сайт міста Бурштина
Створення сайту: LesHOST