Сайт міста Бурштина
|   Головна   |   Путівник   |   Історія   |   Міська рада   |   Фотоальбом   |   Фірми   |   Контакти   |  
Гість [Вхід] [Реєстрація]
   
   
 
Меню сайту
- Новини Бурштина
- Новини Івано-Франківська
- Новини Коломиї
- Новини Рогатина
- Новини Верховини
- Прогноз погоди
- Про місто Бурштин
- Дошка оголошень
- Цікаві сайти

Наші партнери

Телекомпанія РАІ

Телекомпанія РАІ


Цікаві сайти
Сайт міста Рогатина СПД Павлів і Ко.
село Тростянець  

Наша кнопка:

Сайт міста Бурштина


 
Назад Назад 10 серпня 2017 р.
Посадовці ОДА відвідали Бурштинську ТЕС

Посадовці ОДА відвідали Бурштинську ТЕС

За дорученням голови облдержадміністрації Олега Гончарука заступники голови ОДА Марія Савка і Ярослав Паранюк побували на підприємстві ДТЕК Бурштинська ТЕС, де триває реконструкція 10-го енергоблоку.

Під час поїздки посадовці оглянули обсяги ремонтних робіт, які проводяться на ТЕС, а також взяли участь у роботі виїзної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, яка відбулася під головуванням депутата облради Андрія Левковича у Галицькому районі. Участь у її роботі зв'яли заступник голови обласної ради Сергій Басараб, керівники району, експерти Національної академії наук України, науковці-екологи, сільські голови.
У рамках засідання обговорювалися питання, пов'язані із екологічною ситуацією на ДТЕК Бурштинська ТЕС. Зокрема, йшлося про дотримання контролю якості атмосферного повітря у зоні впливу підприємства, зменшення обсягів викидів забруднюючих речовин, сплату екологічного податку, реалізацію підприємством соціальних та інвестиційних проектів у районі та області.
Варто додати, що на сьогодні на Бурштинській ТЕС вже проведено реконструкцію на двох енергоблоках. Наразі тривають завершальні роботи щодо заміни ще одного блоку. Все це, у підсумку, дасть змогу зменшити концентрацію пилу в повітрі у кілька десятків разів і забезпечити їх кількість відповідно до європейських стандартів.
На завершення заходу було домовлено провести засідання «круглого» столу за участю фахівців у сфері екології задля вирішення проблемних питань щодо мінімізації викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище.

За матеріалами прес-служби Івано-Франківської ОДА


Детальніше читайте тут: Посадовці ОДА відвідали Бурштинську ТЕС

Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
  © 2019 Сайт міста Бурштина
Створення сайту: LesHOST