Сайт міста Бурштина
|   Головна   |   Путівник   |   Історія   |   Міська рада   |   Фотоальбом   |   Фірми   |   Контакти   |  
Гість [Вхід] [Реєстрація]
   
   
 
Меню сайту
- Новини Бурштина
- Новини Івано-Франківська
- Новини Коломиї
- Новини Рогатина
- Новини Верховини
- Прогноз погоди
- Про місто Бурштин
- Дошка оголошень
- Цікаві сайти

Наші партнери

Телекомпанія РАІ

Телекомпанія РАІ


Цікаві сайти
Сайт міста Рогатина СПД Павлів і Ко.
село Тростянець  

Наша кнопка:

Сайт міста Бурштина


 
Назад Назад 29 березня 2017 р.
На Бурштинській ТЕС розпочали підготовку до наступної зими

На Бурштинській ТЕС розпочали підготовку до наступної зими

На тепловій електростанції розпочався капітальний ремонт енергоблоку №1 вартістю 60 млн грн.

Ремонт не тільки подовжить термін служби устаткування й покращить його технічні характеристики, але, головне, знизить викиди шкідливих речовин в атмосферу. Про це пишуть Версії з посиланням на прес-службу ДТЕК.

Капітальний ремонт буде тривати 4 місяці. Останній раз блок капітально ремонтували 6 років тому. Зараз під час капремонту відремонтують котел, турбіну, турбогенератор, електрофільтр.

«Надійна робота Бурштинської ТЕС вкрай важлива для енергетики України. Адже ми забезпечуємо електроенергією близько 3 млн мешканців Західної України. Два енергоблоки періодично працюють на об’єднану енергосистему України, а надлишок електроенергії виробленої БуТЕС передається на експорт в країни східної Європи», – говорить Андрій Шувар, директор ДТЕК Бурштинської ТЕС.

Загальна вартість усієї ремонтної кампанії Бурштинської ТЕС – 150 млн грн. Ремонти пройдуть на всіх енергоблоках – різні за тривалістю. Головним результатом таких ремонтів є безаварійна робота усього обладнання електростанції та покращення екологічних показників.

Щоб зменшити викиди золи в атмосферу на електрофільтрах блока №1 замінять 1000 елементів осаджувальних електродів, що значно підвищить ступінь очистки димових газів. А це, в свою чергу, дозволить зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

«ДТЕК багато інвестує у розвиток Бурштинської ТЕС, а особливо в екологічні проекти. На блоці № 7 після його реконструкцій ми встановили нові електрофільтри фірми Alstom (Франція) – викиди твердих частинок в атмосферне повітря зменшились до 23-37 мг/м3, що відповідає вимогам сучасних європейських стандартів. Завдяки реконструкції енергоблоку №5, яка закінчилася на початку 2014 року та встановленню нових електрофільтрів фірми «RAFAKO-SA» (Польща), які теж відповідають європейським стандартам щодо очистки газів, викиди на даному енергоблоці зменшилися в 29 разів, – vзазначив Богдан Гетьман, головний інженер ДТЕК Бурштинської ТЕС. – ДТЕК поступово оновлює енергетичне обладнання Бурштинської ТЕС і покращення екологічних показників є в пріоритеті».

Зауважимо, що з моменту приватизації Бурштинської ТЕС – з 2012 року і по сьогоднішній день в оновлення обладнання, а також капітальні ремонти блоків Бурштинської ТЕС ДТЕК інвестував понад 1,5 млрд грн.

Детальніше читайте тут: На Бурштинській ТЕС розпочали підготовку до наступної зими

Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
  © 2019 Сайт міста Бурштина
Створення сайту: LesHOST