Сайт міста Бурштина
|   Головна   |   Путівник   |   Історія   |   Міська рада   |   Фотоальбом   |   Фірми   |   Контакти   |  
Гість [Вхід] [Реєстрація]
   
   
 
Меню сайту
- Новини Бурштина
- Новини Івано-Франківська
- Новини Коломиї
- Новини Рогатина
- Новини Верховини
- Прогноз погоди
- Про місто Бурштин
- Дошка оголошень
- Цікаві сайти

Наші партнери

Телекомпанія РАІ

Телекомпанія РАІ


Цікаві сайти
Сайт міста Рогатина СПД Павлів і Ко.
село Тростянець  

Наша кнопка:

Сайт міста Бурштина


 
Назад Назад 06 вересня 2017 р.
Відбулась зустріч групи молоді з Польщі та молоддю міста Бурштин

Відбулась зустріч групи молоді з Польщі та молоддю міста Бурштин

Молоді люди з сальваторійської парафії у Варшаві, які під час Всесвітнього дня молоді приймали українських паломників з м. Бурштина та м. Стрия, тепер приїхали з відвідинами до України. З 1 по 3 вересня молоді поляки та українці молилися та відпочивали разом. Вони також вивчали євангелістичну роботу греко-католицьких сестер Воплоченого Слова, знайомилися з роботою парафії Священномученика Йосафата м. Бурштин, зокрема з діяльністю “Карітас парафії Священномучиника Йосафата м. Бурштин”, а також патріотично-освітню молодіжну діяльність ГО «Просвіта Молода».

Про це йдеться на офіційному сайті Бурштинської міської ради.

Бурштинська молодь вітала своїх гостей 1 вересня у Львові, де вони відвідали численні церкви та молилися на могилі митрополита Андрея Шептицького. Потім молоді люди були прийняті в Греко-Католицьку Церкву Сестер Волоченого Слова в Бурштині. Наступного дня за підтримки відділу у справах молоді і спорту Бурштинської міської ради відбулась туристично-пізнавальна подорож до краєзнавчого музею «Древнього Галича» в с. Крилос, а згодом і в українські Карпати в с. Микуличин на гору Мучеників українського народу. Зокрема відвідали музей підпільної Духовної семінарії, що в с. Дора та Дім матері і дитини в с. Горохолино.

Недільний ранок розпочався відвідинами нашого містечка а саме: Церкви Воздвиження Чесного Хреста, Костелу Пресвятої Трійці, прогулянкою містом та музею опільського побуту «Берегиня», після чого взяли участь у Божественній літургії в церкві Священномученика Йосафата. Опісля відбулась зустріч в класах храму молоді Республіки Польща з вихованцями центру по роботі з молоддю з особливими потребами Благодійної організації “Благодійний фонд “Карітас парафії Священномученика Йосафата м. Бурштин”.

Одкровення польської молоді з СДМ (Світового Дня Молоді)/Rewizyta polskiej młodzieży z ŚDM.

Детальніше читайте тут: Відбулась зустріч групи молоді з Польщі та молоддю міста Бурштин

Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
  © 2019 Сайт міста Бурштина
Створення сайту: LesHOST