Сайт міста Бурштина
|   Головна   |   Путівник   |   Історія   |   Міська рада   |   Фотоальбом   |   Фірми   |   Контакти   |  
Гість [Вхід] [Реєстрація]
   
   
 
Меню сайту
- Новини Бурштина
- Новини Івано-Франківська
- Новини Коломиї
- Новини Рогатина
- Новини Верховини
- Прогноз погоди
- Про місто Бурштин
- Дошка оголошень
- Цікаві сайти

Наші партнери

Телекомпанія РАІ

Телекомпанія РАІ


Цікаві сайти
Сайт міста Рогатина СПД Павлів і Ко.
село Тростянець  

Наша кнопка:

Сайт міста Бурштина


 
Назад Назад 05 вересня 2017 р.
В Бурштині може з'явитися завод “Leoni AG”

В Бурштині може з'явитися завод “Leoni AG”

В приміщенні Бурштинської міської ради відбулась зустріч міського голови Роксолани Джури з представниками німецької компанії “Leoni AG”, на якій обговорювалось питання можливості спорудження нового заводу на території «Індустріального парку».

У ході зустрічі представники німецької компанії наголосили, що західний регіон розглядається як один із перспективних майданчиків будівництва нового заводу: по-перше, це безпековий фактор, більша віддаленість від східних кордонів, по-друге, це логістична наближеність до ринків Європейського Союзу.

Автомобільна промисловість є головним клієнтом, для якого “Leoni AG” розробляє і виготовляє високоякісну продукцію — комплексні бортові системи з інтегрованою електронікою.

Одна із головних вимог: це достатня кількість кваліфікованих працівників, які б мали змогу доїжджати на роботу. Обговорено рівень заробітної плати, пакет соціальних умов та гарантій для працівників заводу.

За словами Роксолани Джури, місто Бурштин славиться кваліфікованими кадрами та робочою силою, але з певних економічних обставин частина людей шукає свою долю і вирішення матеріальних проблем за кордоном.

"Робочі руки є, бажання працювати є, талановиті люди теж є – немає тільки підприємств, де вони могли б бути задіяні. Тих самих компаній, які працюють у Польщі, Німеччині, інших країнах, які наших людей беруть на роботу. Пошук інвестора не є легким і швидким, ми сповненні почуттям очікування, наше завдання зробити сьогодні, щоб серйозний бізнес-підприємство – увійшов у наш населений пункт, розвивався, сплачуючи податки до місцевого бюджету", - наголосила мер.

Довідка: в Україні “Leoni AG” працює у Львівській області з 2003 року – завод було збудовано за рекордно короткий час — 11 місяців. Також компанія збудувала заводи у Коломиї та Стрию.

За словами представників компанії, завод зможе запрацювати вже з початку 2018 року і вже через рік згідно з оптимістичними планами, кількість працівників становитиме близько 3500 чоловік.


Детальніше читайте тут: В Бурштині може з'явитися завод “Leoni AG”

Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
  © 2019 Сайт міста Бурштина
Створення сайту: LesHOST