Сайт міста Бурштина
|   Головна   |   Путівник   |   Історія   |   Міська рада   |   Фотоальбом   |   Фірми   |   Контакти   |  
Гість [Вхід] [Реєстрація]
   
   
 
Меню сайту
- Новини Бурштина
- Новини Івано-Франківська
- Новини Коломиї
- Новини Рогатина
- Новини Верховини
- Прогноз погоди
- Про місто Бурштин
- Дошка оголошень
- Цікаві сайти

Наші партнери

Телекомпанія РАІ

Телекомпанія РАІ


Цікаві сайти
Сайт міста Рогатина СПД Павлів і Ко.
село Тростянець  

Наша кнопка:

Сайт міста Бурштина


 
Назад Назад 02 листопада 2017 р.
У Бурштині відбулись зональні змагання з техніки пішохідного туризму

У Бурштині відбулись зональні змагання з техніки пішохідного туризму

28-29 жовтня 2017 року в м. Бурштин були проведені зональні змагання з техніки пішохідного туризму серед гуртківців позашкільних навчальних закладів Галицького та Рогатинського районів.

Захід проводився Галицькою філією Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за сприяння керівництва Бурштинського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

В урочистому відкритті змагань взяли участь завідувач Галицької філії ОДЦТКУМ Зіновій Любінець та заступник директора з виховної роботи Бурштинського торговельно-економічного коледжу Ольга Голишівська.

У змаганнях взяли участь 6 команд (30 чол.): від Бурштинського торговельно-економічного коледжу, Рогатинської СЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземної мови, Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст., Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., Жалиборівського НВК та Бабухівського НВК.

У перший день змагань, після представлення команд, юнаки і дівчата випробовували себе на дистанції “Особиста смуга перешкод”, під час якої переможці визначилися в наступній послідовності. Перше місце серед юнаків посів Мельник Максим з Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., на другому місці – Зіновій Лопацький з Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., на третій позиції – Леонід Бажора з Бурштинського торговельно-економічного коледжу.

Серед дівчат найкращі результати показали представниці команди “Тигрус” з Бабухівського НВК Вікторія Пришляк та Братусь Марта, котрі посіли перше та третє місця відповідно, на другому місці опинилася Тетяна Михайлишин з Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст.

На другий день команди долали дистанцію “Командна смуга перешкод”. Першу сходинку посіла команда Задністрянської ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце – у команди “Тигрус” Бабухівського НВК, третій результат показала команда від Бурштинського торговельно-економічного коледжу.

На закритті змагань був присутній директор Бурштинського торговельно-економічного коледжу Козак Андрій Романович, який взяв участь у нагороджені учасників грамотами галицької філії Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

джерело

Детальніше читайте тут: У Бурштині відбулись зональні змагання з техніки пішохідного туризму

Коментарі
Ім'я  
Текст
 
 
  © 2019 Сайт міста Бурштина
Створення сайту: LesHOST